20:36 Якої щільності вибрати пінополіуретан | |
Однією з основних характеристик пінополіуретану є його щільність. Саме щільність визначає структуру піни у готовій формі, і багато в чому, саме призначення ППУ ізоляції. В кінцевому підсумку, щільність безпосередньо впливає на вартість пінополіуретанової теплоізоляції, тому що чим вище щільність, тим менший обсяг піни можливо отримати з системи компонентів. У цій статті ми хочемо допомогти Вам з вибором матеріалу саме для Ваших потреб. Давайте розглянемо найбільш затребувані ринком матеріали різної щільності, і визначимо найбільш популярні та/або єдино можливі місця його застосування. Жорсткий пінополіуретан щільністю від 30 до 45 кг / м3 Має більше 95% закритої комірки, коефіцієнт теплопровідності від 0,022 до 0,028 Вт / мК. Застосовується для безшовної зовнішньої і внутрішньої тепло- і гідроізоляції житлових, громадських, комерційних, виробничих та інших будівель та споруд. Матеріал не гігроскопічний, волого поглинання у такого ППУ мінімальне. Основне застосування:
Жорсткий пінополіуретан щільністю від 45 до 70 кг / м3 Має ті ж характеристики що і попередній тип, але має більш жорстку структуру і більш високу щільність. Може використовуватися в тих же сферах застосування, на об'єктах де є особливі вимоги до міцності, жорсткості ізоляції. ППУ підвищеної щільності має довший час старту, тому використовується виключно для зовнішніх робіт на пласких покрівлях. Найпопулярніше застосування:
Легкий, напівтвердий, пінополіуретан із відкрито комірчастою структурою, щільність 8-15 кг / м3. Так звані, м’які піни. Найлегший, найменш міцний матеріал, що виділяється своїми характеристиками і ціною серед будівельних пінополіуретанів. Теплопровідність трохи вища аніж у жорстких пінополіуретанів, має високу паропроникність та волого поглинання, підходить виключно для внутрішнього утеплення, гарно відпрацьвує себе як шумоізоляція. Добре працює з деревом, забезпечуючи відведення вологи і водяної пари за рахунок своєї відкритої комірки (за умови правильної організації всередині приміщень процесів опалення, вентиляції, провітрювань та/або регенерації тепла, кондиціювання приміщень). Застосовується:
| |